Rīga, 7.febr., LETA. Šodien notiks maksātnespējīgās būvfirmas "Ostas celtnieks" kreditoru sapulce, liecina maksātnespējas administratores Rudītes Klikučas paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Sapulce notiks plkst.10 "Biznesa augstskolā Turība", Rīgā, Graudu ielā 68, trešajā stāvā, 323.auditorijā.
Kreditoru sapulces darba kārtībā ir maksātnespējas procesa izdevumu atzīšanu par pamatotiem.
Maksātnespējīgās būvfirmas "Ostas celtnieks" kopējā kreditoru prasījumu summa ir 17 389 865,55 eiro.
Šī gada 19.janvāri nenodrošināto kreditoru prasījumu kopējā summa ir 11 669 158,23 eiro apmērā, un nodrošināto kreditoru kopējā summa ir 5 720 707,32 eiro apmērā.
Maksātnespējas likums nosaka, ka, ja kreditoru prasījumu reģistrā ir reģistrēti vairāk par 100 kreditoriem, kreditoru sapulcē piedalās tie kreditori, kuri pārstāv ne mazāk par 1% no visu kreditoru prasījumu summas. Šajā gadījumā viena persona var pārstāvēt vairākus kreditorus.
Ņemot vērā, ka "Ostas celtnieka" maksātnespējas procesā ir reģistrēti vairāk par 100 kreditoriem, administratore uzaicina kreditorus, kuru prasījumi nepārsniedz 1% no visu atzīto prasījumu summas, apvienoties un pilnvarot vienu pārstāvi.
Jau ziņots, ka būvfirmai SIA "Ostas celtnieks" Rīgas pilsētas tiesa maksātnespējas procesu pasludinājusi 2023.gada 13.jūnijā.
Ventspils būvniecības uzņēmums "Ostas celtnieks" 2021.gadā strādāja ar 19,044 miljonu eiro apgrozījumu, kā arī kompānija cieta 3,207 miljonu eiro zaudējumus. 2022.gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti.
Kompānija "Ostas celtnieks" reģistrēta 1994.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 7 460 388 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir AS "Ceļu pārvalde" (97,26%), Ruslans Nikolajenko (1,43%) un Jeļena Andersone (1,31%).
Uzņēmuma lielākais īpašnieks "Ceļu pārvalde" ir viens no trīs uzņēmumiem, kuram Konkurences padome piemērojusi sodu ceļu būves karteļa lietā. "Ceļu pārvaldei" piemērots sods 1 026 958,61 eiro apmērā.
Notiks maksātnespējīgās būvfirmas "Ostas celtnieks" kreditoru sapulce
LETA 07.02.2024
Ierosināts būvfirmas "BMGS" tiesiskās aizsardzības process
LETA 14.02.2025
Rīga, 14.febr., LETA. Ierosināts krietni ieilgušajā dzelzceļa peronu modernizācijas projektā iesaistītās būvfirmas "BMGS" tiesiskās aizsardzības process, liecina "Firmas.lv" informācija.
Rīgas pilsētas tiesa tiesiskās aizsardzības procesa lietu iero
...
Iznāks žurnāla "Ir" izdevēja jaunais žurnāls bērniem - "Lasis"
LETA 14.02.2025
Rīga, 14.febr., LETA. Žurnāla "Ir" izdevējs AS "Cits medijs" no šodienas izdos jaunu žurnālu bērniem - "Lasis", liecina informācija "ir.lv" mājaslapā.
Žurnālā būs pieejami stāsti, komiksi, dzejoļi, mīklas un uzdevumi.
Kā raksturots izdevēju mājasla
...
"Novaturas" grupas apgrozījums janvārī provizoriski sarucis par 15%
LETA 14.02.2025
Rīga, 14.febr., LETA. Baltijas tūroperatora "Novaturas" grupa, kurā ietilpst arī Latvijas SIA "Novatours", šogad janvārī provizoriski strādāja ar 9,1 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 15% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, aģentūru LETA informēj
...