Rīga, 12.apr., LETA. Atpūtas kompleksa "Līvu akvaparks" pārvaldītājs SIA "Akvaparks" pagājušajā gadā strādāja ar 5,875 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa saruka par 37,8% - līdz 1,341 miljonam eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kā teikts gada pārskata vadības ziņojumā, pērn "Līvu akvaparku" apmeklēja 208 500 cilvēku, kas ir par 7% vairāk nekā 2022.gadā. Tostarp pērn atpūtas parku apmeklēja 93 800 viesu no Latvijas.
Kopumā vadības ieskatā pagājušais gads uzņēmumam bijis veiksmīgs.
Vadības ziņojumā arī pausts, ka pērn uzņēmuma darbību ietekmēja energoresursu un pārdotās produkcijas izmaksu kāpums, kur izmaksas pieaugušas par 23,1%. Elektroenerģijas izmaksu kompensēšanai "Akvaparks" pērn saņēma 36 900 eiro valsts atbalstu.
Vadība norāda, ka patlaban uzņēmējdarbības vidē ir nenoteiktība, tādēļ 2024.gada budžets tiek plānots piesardzīgi.
"Akvaparks" 2022.gadā strādāja ar 5,159 miljonu eiro apgrozījumu un 2,157 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,13 miljoni eiro. Uzņēmuma "Akvaparks" 66,54% pieder Pētera Šmidres SIA "Korporatīvā sabiedrība", Benno Popļanska uzņēmumam SIA "Art managment" - 27,36%, bet Tatjanas Gedžienes uzņēmumam SIA "Etro serviss" - 6,1%.
"Līvu akvaparka" pārvaldītāja apgrozījums pērn pieaudzis par 13,9%
LETA 12.04.2024
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...