Rīga, 7.jūl., LETA. Būvuzņēmējs SIA "CTB" pagājušajā gadā strādāja ar 15,693 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,3% vairāk nekā 2022.gadā, bet uzņēmuma peļņa saruka 4,9 reizes - līdz 1841 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā pausts, ka ražošanas izmaksas pērn, salīdzinot ar 2022.gadu, pieaugušas nedaudz, kas ir ievērojami zemāks rādītājs nekā iepriekšējos gadus. Vadības ieskatā šāda tendence liecina par stabilizēšanos izmaksu pieaugumā.
Turpmāk "CBT" plāno fokusēties uz ražošanas efektivitātes celšanu, investējot gan materiāltehniskās bāzes modernizēšanā, gan jaunās tehnoloģijās.
"CBT" 2022.gadā strādāja ar 13,853 miljonu eiro apgrozījumu un 8939 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 142 000 eiro. "CBT" pieder Gata Zvirbuļa uzņēmumam SIA "CBT Holdings".
Būvuzņēmēja "CTB" apgrozījums pērn pieaudzis par 13,3%
LETA 07.07.2024
Rinkēvičs apmeklēs bezpilota lidaparātu ražotni "Edge Autonomy" un militāro tehnoloģiju uzņēmumu "Origin Robotics"
LETA 11.03.2025
Rīga, 11.marts, LETA. Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs otrdien apmeklēs bezpilota lidaparātu ražošanas uzņēmumu "Edge Autonomy" Rīgas struktūrvienību un Latvijas militāro tehnoloģiju uzņēmumu "Origin Robotics", aģentūru LETA informēja Valsts prezid
...
Augstākā tiesa skatīs "Winergy" lietu par valsts budžeta līdzekļu izkrāpšanu 2,1 miljona eiro apmērā
LETA 11.03.2025
Rīga, 11.marts, LETA. Augstākā tiesa (AT) šodien rakstveida procesā skatīs kasācijas sūdzību par Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru visi apsūdzētie bijušie SIA "Winergy" darbinieki atzīti par vainīgiem valsts budžeta līdzekļu izkrāpšanā 2,1 miljo
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 34,3%
LETA 11.03.2025
Rīga, 11.marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 40,77 miljoni eiro, kas ir par 34,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 17,8% - līdz 7,353 miljoniem eiro, liecina informācija "Firm
...