Rīga, 5.sept., LETA. No 9.septembra līdz 12.septembrim Vispasaules fizioterapijas dienai veltītos pasākumos Vidzemes slimnīcā aktualizēs muguras lejasdaļas sāpes un fizioterapijas lomu to mazināšanā un profilaksē, aģentūru LETA informēja Vidzemes slimnīcā.
Vidzemes slimnīcas rehabilitācijas centra fizioterapeiti aicina apmeklēt bezmaksas grupu nodarbības pacientiem ar muguras lejasdaļas sāpēm, lai apgūtu pašpalīdzības metodes un vingrojumu pamatu.
Pasākumā tiks piedāvātas arī bezmaksas individuālās konsultācijas, kurās pacientiem būs iespēja uzdot interesējošus jautājumus fizioterapeitiem.
Dalībai nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, jo vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās notiek elektroniski, rakstot uz e-pastu "kristine.matuka@vidzemesslimnica.lv", norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni. Atbildē tiks saņemts apstiprinājums vai atteikums gadījumā, ja vietas vairs nebūs pieejamas.
Nodarbības un konsultācijas notiks Vidzemes slimnīcas rehabilitācijas centrā, C korpusa sestajā stāvā.
Vidzemes slimnīca atgādina, ka bezmaksas konsultācija ar fizioterapeitu ir informatīva un neparedz tālākas ārstēšanas plāna izveidi un realizāciju.
Latvijā Vispasaules fizioterapijas diena 8.septembrī tiek atzīmēta jau 16 gadus. Katru gadu tajā tiek aktualizēta viena tēma, un ar to saistītas aktivitātes notiek dažādās pasaules valstīs.
2024.gada Vispasaules fizioterapijas dienas tēma ir muguras lejasdaļas sāpes un fizioterapijas loma sāpju mazināšanā un profilaksē.
Vidzemes slimnīca ir ceturtā līmeņa daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību un tās galvenie darbības veidi ir stacionārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Vidzemes slimnīca" apgrozījums 2023.gadā bija 26,80 miljoni eiro, bet peļņa - 0,44 miljoni eiro. 74,07% Vidzemes slimnīcas kapitāla pieder Valmieras novada pašvaldībai, 25,03% - Valkas novada pašvaldībai un 0,9% - Rīgas Stradiņa universitātei.
Vispasaules fizioterapijas dienā Vidzemes slimnīcā aktualizēs muguras lejasdaļas sāpes
LETA 05.09.2024
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...