Rīga, 13.maijs, LETA. Latvijā darbu sācis starptautiskais tūroperators "Coral Travel", aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas SIA "Coral Travel Latvia" pārstāvji.
"Coral Travel" no 19.jūnija piedāvās lidojumus no Rīgas uz Turcijas populārākajiem kūrortiem Alānijā, Antālijā, Belekā, Kemerā un Sidē.
Lidojumi notiks divas reizes nedēļā sadarbībā ar Turcijas nacionālo aviokompāniju "Turkish Airlines".
"Coral Travel Latvia" sadarbojas ar Latvijas tūrisma aģentūrām, kurās klienti varēs noformēt ceļojumus.
Nesen "Coral Travel" atvēra pārstāvniecību Lietuvā. Kompānija ir viena no lielākiem tūrisma operatoriem Polijā, kā arī tai ir filiāle Vācijā.
"Coral Travel" ir daļa no Turcijas "OTI Holding" kompāniju grupas. Holdingā ietilpst "Otium" viesnīcu ķēde Turcijā, Ēģiptē un Tunisijā. Tāpat holdingam pieder aviokompānija "Royal Flight".
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Coral Travel Latvia" reģistrēta šogad februārī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Kompānija pieder Turcijas "Oti Holding Anonim Sirketi", bet patiesie labuma guvēji ir Turcijas pilsoņi Ahmets Bektašs, Džoškuns Jurts un Aihans Akans Bektašs.
Latvijā darbu sācis starptautiskais tūroperators "Coral Travel"
LETA 13.05.2021
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...