Rīga, 27.sept., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums "TestDevLab" aicina pieteikties dalībai IT konkursā "Testers Challenge 2022", kas tiešsaistē norisināsies no 30.septembra līdz 10.oktobrim, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.
"Testers Challenge 2022" ir tehnisks IT erudīcijas konkurss, kura gaitā dalībnieki varēs pārbaudīt savas tehniskās zināšanas un loģiskās spriešanas spējas. Konkursu "TestDevLab" rīko jau trešo reizi un pagājušajā gadā konkursā piedalījās gandrīz 1000 dalībnieki.
Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka nav jābūt pieredzējušam IT profesionālim, lai varētu piedalīties šajā konkursā un atrisinātu uzdevumus - tos varēs atrisināt cilvēki ar lielu uzmanību pret detaļām.
"TestDevLab" līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds min, ka "Testers Challenge 2022" konkurss ļauj ikvienam interesentam iejusties programmatūras testētāja ādā un pārbaudīt savas spējas programmatūrā pamanīt kļūdas vai neprecizitātes.
Iepazīties ar konkursa noteikumiem un pieteikties dalībai tajā iespējams vietnē "challenge.testdevlab.com".
"TestDevLab" reģistrēta 2011.gada novembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2844 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Andrejam Frišfeldam un Ervinam Grīnfeldam. 2021.gadā uzņēmums strādāja ar 16,135 miljonu eiro apgrozījumu un 4,666 miljonu eiro peļņu.
"TestDevLab" aicina pieteikties IT konkursā "Testers Challenge 2022"
LETA 27.09.2022
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...