Rīga, 21.okt., LETA. Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums SIA "TestDevLab" atklājis biroju Igaunijas pilsētā Tartu, aģentūrai LETA pavēstīja "TestDevLab" pārstāvji.
Kompānijas jaunajā birojā strādā 18 no uzņēmumā kopumā vairāk nekā 550 darbiniekiem, taču darbinieku skaitu šajā valstī plānots vēl palielināt.
Pašreiz "TestDevLab" ir seši biroji Latvijā - Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī, kā arī birojs Ziemeļmaķedonijas galvaspilsētā Skopjē un tagad arī Tartu.
Attālināti uzņēmumā strādā darbinieki arī no Albānijas, Azerbaidžānas, Bulgārijas, Igaunijas, Kazahstānas, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Turcijas un citām valstīm.
"TestDevLab" līdzīpašnieks Andrejs Frišfelds norāda, ka uzņēmums pēdējos gados piedzīvojis strauju izaugsmi programmatūras testēšanas pakalpojumu un produktu jomā. Vienlaikus uzņēmumā audzis pieprasījums pēc kvalificētiem inženieriem, kuri pēdējos gados arvien vairāk tiek piesaistīti arī ārpus Latvijas.
"Igaunija mums ir labi zināma un pievilcīga kā tehnoloģiski spēcīga kaimiņvalsts ar labi attīstītu augstākās izglītības sistēmu, kas spēj sagatavot kvalificētus speciālistus," atzīst Frišfelds.
Daži "TestDevLab" darbinieki attālinātā formā jau iepriekš strādājuši no Tartu, tādēļ nolemts biroju izveidot šajā pilsētā. Uzņēmums plāno attīstīt šo biroju un audzēt darbinieku skaitu Igaunijā.
"TestDevLab" reģistrēta 2011.gada novembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2844 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Frišfeldam un Ervinam Grīnfeldam. 2021.gadā uzņēmums strādāja ar 16,135 miljonu eiro apgrozījumu un 4,666 miljonu eiro peļņu.
"TestDevLab" atver biroju Igaunijā
LETA 21.10.2022
Būvuzņēmumam "Skonto būve" pasludināts tiesiskās aizsardzības process
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa būvuzņēmumam SIA "Skonto būve" pasludinājusi tiesiskās aizsardzības procesu un apstiprinājusi tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.
Tiesiskās aizsardzīb
...
Lauksaimniecības produktu tirgotāja "Agerona" apgrozījums pērn samazinājies par 28,7%
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Lauksaimniecības produktu tirgotājs SIA "Agerona" pagājušajā gadā strādāja ar 190,767 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,7% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 2,324 miljonu eiro apmērā pretēji peļņa
...
Par 3,3 miljoniem eiro pārbūvēta Cēsu Valsts ģimnāzijas ēka
LETA 20.03.2025
Rīga, 20.marts, LETA. Ekspluatācijā nodota pārbūvētā Cēsu Valsts ģimnāzijas ēka, kuras celtniecības darbi izmaksājuši 3,3 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja būvdarbu veicēju sabiedrisko attiecību pārstāvji.
Ģimnāzijai tapusi jauna vienstāvīga pi
...