Rīga, 7.maijs, LETA. Graudkopības uzņēmums "Lauku agro" pērn strādāja ar 9,484 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās vairākkārt un bija 366 146 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmums specializējas graudkopībā - kviešu, miežu, rudzu un rapša audzēšanā.
Gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka turpmāk "Lauku agro" paredzēts palielināt graudaugu ražīgumu.
Jau ziņots, ka "Lauku agro" 2022.gadā strādāja ar 7,992 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 29,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās 2,2 reizes un bija 2,512 miljoni eiro.
Kompānija ir reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 394 135 eiro. Uzņēmums pieder Dānijas "Torpgard Holding ApS", kurai Latvijā pieder arī SIA "Domnieki", SIA "Miķelāni bekons" un SIA "Latvi Dan agro".
Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir dānis Kjērs Anders Poulsens.
Graudkopības uzņēmuma "Lauku agro" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,7%
LETA 07.05.2024
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...