Tuvākajā laikā plānots veikt viesnīcas "Hotel Dobele" fasādes rekonstrukciju, aģentūru LETA informēja viesnīcas valdes priekšsēdētājs Karels Paškausks.
Uzņēmējs apstiprināja, ka būvvaldē ir apstiprināts būvprojekts Dobelē, Uzvaras ielā 2 esošās viesnīcas "Hotel Dobele" pārbūvei, kuru iecerēts sākt šogad.
Paškausks pastāstīja, ka pamatā rekonstrukcija domāta fasādei un citādi viesnīcas funkcijas tā nemainīšot. Daļa ēkas telpu būs pieejama birojiem.
Uzņēmējs skaidroja, ka fasādes sakārtošanu īstenos par uzņēmuma līdzekļiem un to iecerēts veikt pakāpeniski, tāpēc pagaidām esot grūti prognozēt, vai darbus paveiks līdz 2016.gadam vai varbūt līdz 2017.gadam. Tāpat pakāpeniski tas atspoguļosies arī izmaksās, kuras patlaban tiek plānotas.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju SIA "Hotel Dobele" līdzīpašnieki ir Vitauts Paškausks (90,91% jeb 20 daļu) un Karels Paškausks (9,09% jeb divu daļu īpašnieks).
Rekonstruēs Dobeles viesnīcas fasādi
LETA 08.04.2015
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...