Rīga, 26.jūn., LETA. Saldumu ražotājam SIA "Skrīveru saldumi" Valsts ieņēmumu dienests piemērojis nodrošinājums - kompānijai aizliegts reģistrēt, pārjaunot vai grozīt komercķīlas, liecina "Lursoft" informācija.
Nodrošinājumu uzņēmumam piemērojusi Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, un tas reģistrēts otrdien, 25.jūnijā.
Pēc "Firmas.lv" datiem, "Skrīveru saldumiem" šogad 7.jūnijā bija nodokļu parāds 75 374 eiro apmērā.
Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Skrīveru saldumi" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūnija līdz 2018.gada 31.maijam, strādāja ar 2,459 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija cieta zaudējumus 169 517 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.
Tostarp "Skrīveru saldumu" ieņēmumi no konfekšu realizācijas Latvijā pagājušajā finanšu gadā bija 2,268 miljonu eiro apmērā, kas ir par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas ieņēmumi no konfekšu realizācijas citās Eiropas Savienības valstīs un eksportā veidoja 177 637 eiro, kas ir pieaugums 2,3 reizes salīdzinājumā ar gadu iepriekš.
Kompānija "Skrīveru saldumi" reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Uzņēmums pieder četrām privātpersonām, no kurām kompānijas lielākā kapitāldaļu īpašniece ir Iveta Stalidzāne (40,59%).
"Skrīveru saldumiem" Valsts ieņēmumu dienests piemērojis nodrošinājumu
LETA 26.06.2019
Sākts Lielvārdes kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības likvidācijas process
LETA 24.02.2025
Rīga, 24.febr., LETA. Sākts Lielvārdes kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības likvidācijas process, teikts pirmdien publicētajā paziņojumā oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Iespējamie kreditori tiek aicināti pieteikt prasījumus trīs mēnešu lai
...
Jaunolainē un Stūnīšos aprīlī par 4% augs maksa par siltumu
LETA 24.02.2025
Rīga, 24.febr., LETA. No 1.aprīļa Olaines novada Jaunolainē un Stūnīšos par 4,3% augs maksa par siltumu, ko nodrošina AS "Olaines ūdens un siltums", liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
"Olaines ūdens un siltums" Sabiedrisko
...
Pasaules dzirdes dienā nodrošinās bezmaksas dzirdes pārbaudes un speciālistu konsultācijas
LETA 24.02.2025
Rīga, 24.febr., LETA. Lai pievērstu uzmanību dzirdes veselības nozīmei un tās pieejamībai, SIA "LNS Surdotehniskās palīdzības centrs" 3.martā nodrošinās bezmaksas dzirdes pārbaudes pakalpojumu sniegšanas vietās Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē un Da
...