Rīga, 3.aug., LETA. Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma "AdBlue" ražotājs SIA "CrossChem" šogad pirmajā pusgadā strādāja ar vairāk nekā 9,8 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 36% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Vienlaikus uzņēmuma bruto peļņa 2021.gada pirmajā pusgadā pieaugusi par 93%, salīdzinot ar iepriekšējā gada pirmo pusgadu, sasniedzot 1,2 miljonus eiro, bet neto peļņa palielinājusies par 30%, sasniedzot 558 208 eiro.
Šogad pirmajā pusgadā kompānijas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas jeb EBITDA pieaugusi par 31%.
"CrossChem" valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons atzīmēja, ka 2021.gadā pasaules tirgus piedzīvo nebijušu ažiotāžu un ir novērojams dažādu preču deficīts, tāpēc pieprasījums pēc "CrossChem" ražotā dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma "AdBlue" ir kāpis vairākkārtīgi.
"Savlaicīgi apzinoties riskus un iespējas, stratēģiski gatavojāmies šiem tirgus apstākļiem un 2020.gadā dubultojām ražošanas jaudas Latvijas rūpnīcā, kā arī atvērām jaunas rūpnīcas ārpus Latvijas robežām. Šie stratēģiskie soļi ir piešķīruši papildu spēkus uzņēmumam un grupai kopumā," pauda Andersons.
2020.gadā kompānijas apgrozījums bija 15,526 miljoni eiro, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 692 813 eiro pretēji zaudējumiem 2019.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānija "CrossChem" reģistrēta 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,301 miljons eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir SIA "CrossChem International", kas vienādās daļās pieder Andersonam un Janai Muzičenko.
"CrossChem" apgrozījums pirmajā pusgadā pieaudzis par 36%
LETA 03.08.2021
Ierosināts būvfirmas "BMGS" tiesiskās aizsardzības process
LETA 14.02.2025
Rīga, 14.febr., LETA. Ierosināts krietni ieilgušajā dzelzceļa peronu modernizācijas projektā iesaistītās būvfirmas "BMGS" tiesiskās aizsardzības process, liecina "Firmas.lv" informācija.
Rīgas pilsētas tiesa tiesiskās aizsardzības procesa lietu iero
...
Iznāks žurnāla "Ir" izdevēja jaunais žurnāls bērniem - "Lasis"
LETA 14.02.2025
Rīga, 14.febr., LETA. Žurnāla "Ir" izdevējs AS "Cits medijs" no šodienas izdos jaunu žurnālu bērniem - "Lasis", liecina informācija "ir.lv" mājaslapā.
Žurnālā būs pieejami stāsti, komiksi, dzejoļi, mīklas un uzdevumi.
Kā raksturots izdevēju mājasla
...
"Novaturas" grupas apgrozījums janvārī provizoriski sarucis par 15%
LETA 14.02.2025
Rīga, 14.febr., LETA. Baltijas tūroperatora "Novaturas" grupa, kurā ietilpst arī Latvijas SIA "Novatours", šogad janvārī provizoriski strādāja ar 9,1 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 15% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, aģentūru LETA informēj
...