Rīga, 4.nov., LETA. Preiļu novada dome pārņems bijušās Aglonas novada pašvaldības kapitāldaļas SIA "Cirīšu HES" 89 097 eiro apmērā, lēmusi novada dome.
"Cirīšu HES" ir privāta kapitālsabiedrība, kur 60% no kapitāldaļām pieder SIA "SKF un partneri", bet 40% līdz šim piederējuši Aglonas novada domei. Uzņēmums dibināts 2002.gada 28.janvārī un tā galvenā pamatdarbība ir elektroenerģijas ražošana. Papildus "Cirīšu HES" darbojas tūrisma nozarē - piedāvā kempinga vietas, atpūtas transportlīdzekļu laukumu un apdzīvojamo autopiekabju laukumu īri, kā arī izmitināšana pakalpojumus.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir veidojies no Aglonas pagasta padomes mantiskā ieguldījuma 89 097 eiro apmērā un "SKF un partneri" 133 646 eiro naudas līdzekļiem.
Preiļu novada pašvaldība Aglonai piederošos 40% "Cirīšu HES" kapitāldaļu pārņem administratīvi teritoriālās reformas rezultātā.
Lielākā "SKF un partneri" īpašniece ar 65% daļu ir bijušā premjera Aigara Kalvīša sieva Kristīne Kalvītei. Vēl 15% daļu pieder Normundam Aizkalnam, bet pa 10% - Edgaram Kārklim un Anitai Strakšai, liecina "Firmas.lv" informācija.
Preiļu novada pašvaldība pārņem līdz šim Aglonas novadam piederošās "Cirīšu HES" kapitāldaļas
LETA 04.11.2021
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...