Rīga, 12.jūn., LETA. Jumtu segumu ražotāja SIA "Balex Metal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 13,813 miljoni eiro, kas ir par 15,4% vairāk nekā 2021.gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 2,1 reizi un bija 792 502 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Balex Metal" peļņa izveidojusies, optimizējot sabiedrībā notiekošos procesus, pārvērtējot izmaksas un attīstot lojālu sadarbības partneru tīklu.
Vadības ziņojumā minēts, ka pērn Covid-19 pandēmija un karš Ukrainā būtiski ietekmēja uzņēmuma darbību. Pērn "Balex Metal" saskārās ar būtiskiem riskiem un neskaidriem apstākļiem saistībā ar izejmateriālu pieejamību un izmaksām. Būtisks izejmateriālu cenu kāpums, kopējā inflācija un tirgus pieprasījuma kritums rezultējās ar pārdošanas apmēru un peļņas strauju kritumu.
Vadības ziņojumā arī teikts, ka 2023.gadā plānots investēt "Balex Metal" piedāvāto produktu klāsta palielināšanā, klientu servisa uzlabošanā un ISO sertifikācijā. Kompānija turpinās strādāt pie noieta paplašināšanas vietējā tirgū un Igaunijā, kā arī turpinās uzlabot finanšu rādītājus.
"Balex Metal" apgrozījums 2021.gadā bija 11,968 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 1,701 miljons eiro.
"Balex Metal" nodarbojas ar profilēto metāla jumtu segumu ražošanu, sendviča tipa paneļu tirdzniecību, jumta noteksistēmu, kā arī cita veida profilu un papildelementu tirdzniecību.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Polijas "Balex Metal". "Kingspan" grupai 2018.gada jūlijā nopērkot Polijas "Balex Metal", "Balex Metal" ir iekļauta "Kingspan" grupas sastāvā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 576 520 eiro.
Jumtu segumu ražotāja "Balex Metal" apgrozījums pērn pieaudzis par 15,4%
LETA 12.06.2023
Apvienība "Tauta. Zeme. Valstiskums." un partija "Pašcieņa" informēs par startu Rīgas domes vēlēšanās
LETA 27.02.2025
Rīga, 27.febr., LETA. Šodien politisko partiju apvienība "Tauta. Zeme. Valstiskums." un partija "Pašcieņa" informēs par startu Rīgas domes vēlēšanās.
Plkst.13 viesnīcas "Pullman Riga" konferenču zālē notiks preses konference, kurā tiks izziņoti Rīga
...
"Lidl" Kuldīgā atklās jaunu veikalu
LETA 27.02.2025
Rīga, 27.febr., LETA. Mazumtirgotājs SIA "Lidl Latvija" šodien Kuldīgā atvērs jaunu "Lidl" veikalu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Investīciju apmēru jaunajā Kuldīgas veikalā kompānijas pārstāvji neatklāj.
Veikala ēkas kopējā platība i
...
Tūroperatori: Pieaudzis pieprasījums pēc ceļojumiem skolēnu brīvlaikā
LETA 27.02.2025
Rīga, 27.febr., LETA. Šogad skolēnu pavasara brīvlaikā pieprasījums pēc tūrisma pakalpojumiem ir pieaudzis salīdzinājumā ar pagājušo gadu, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie tūrisma operatoru pārstāvji.
Tūroperatoru pārstāvji norādīja, ka skolēnu
...