Rīga, 8.sept., LETA. Augsto tehnoloģiju uzņēmums AS "HansaMatrix" palielinājis pamatkapitālu par 205 298 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Pirms palielināšanas kompānijas pamatkapitāls bija 1 844 231 eiro, bet šobrīd tas sasniedzis 2 049 529 eiro.
Izmaiņas kompānijas pamatkapitālā Uzņēmumu reģistrā iegrāmatotas ceturtdien, 7.septembrī.
Jau ziņots, ka biržā "Nasdaq Riga" šogad 17.maijā bija pēdējā tirdzniecības diena ar "HansaMatrix" akcijām, bet 1.jūnijā akcijas tika izslēgtas no biržas.
Latvijas Bankas uzraudzības komiteja 3.maijā atļāva privātā kapitāla fondu pārvaldnieka "BaltCap" meitasuzņēmumam SIA "Emsco" izteikt "HansaMatrix" akciju atpirkšanas galīgo piedāvājumu. Akciju atpirkšanas galīgajā piedāvājumā vienas akcijas cena bija 8,5 eiro.
"Emsco" ir "HansaMatrix" akciju iegādei dibināta komercsabiedrība, kas ietilpst "BaltCap" ieguldījumu portfelī. "Emsco" reģistrēta 2022.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Igaunijas "BaltCap Private Equity Fund III". "BaltCap" ir privātā kapitāla un riska kapitāla ieguldītājs un pārvaldītājs, kas primāri darbojas Baltijā.
"HansaMatrix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 28,885 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 31,5% vairāk nekā 2021.gadā, taču koncerna zaudējumi pieauga par 17,9% un bija 2,146 miljoni eiro.
"HansaMatrix" lielākie akcionāri, pēc kompānijas publiskotās informācijas, 2022.gada decembra beigās bija Ilmāram Osmanim piederošais uzņēmums "Macro Rīga" (25,78%), investīciju fondi "ZGI-4 AIF" (15,02%), "BaltCap Latvia Venture Capital Fund" (9,92%) un "FlyCap Investment Fund I AIF" (8,86%), kā arī "CBL Asset Management" pārvaldītie fondi (6,54%), "Swedbank Investeerimisfondid" pārvaldītie fondi (5,4%) un "Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības" pārvaldītie fondi (5,09%).
"HansaMatrix" ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.
"HansaMatrix" palielinājis pamatkapitālu par 205 298 eiro
LETA 08.09.2023
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...