Rīga, 29.febr., LETA. Betona bruģakmens un mazās arhitektūras elementu ražotājs SIA "Betono mozaika" 2023.gadu noslēdzis ar 10,8 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,9% vairāk nekā 2022.gadā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Betono mozaika" valdes loceklis Roms Vanckus informē, ka uzņēmums pastāvīgi veic ieguldījumus ražotnes aprīkojuma modernizācijā un jaunu tehnoloģiju ieviešanā. 2023.gadā kopējās investīcijas sasniedza vienu miljonu eiro, kad lielākās finanses tika ieguldītas produktu kvalitātes nodrošināšanai un ražošanas apjoma palielināšanai. Papildu tam tiek modernizēts iekraušanas un izkraušanas, kā arī noliktavas aprīkojums, lai nodrošinātu ātrāku un efektīvāku klientu apkalpošanu.
Pagājušajā gadā uzstādīta arī "Logify" transporta sistēma, kas ļauj efektīvi plānot transporta plūsmu, produkcijas iekraušanu, kā arī veidot klientu grafiku, nosakot ērtu secību un ātrumu, lai apkalpotu iespējami daudz sadarbības partnerus krietni īsākā laikā.
Pērn realizēti dažādi projekti, izstrādājot arī īpašus bruģa risinājumus klientiem. Viens no lielākajiem bija "Swedbank" galvenā biroja projekts Tallinā, kad, sadarbojoties ar "Kino Maastikuarchitektid" tika izveidots īpašs jauns rombveida bruģis tieši šim būvobjektam. Tāpat uzņēmuma pārstāvji atzīmē tādus projektus kā "Dr. Mauriņa klīnika", saimniecības ēkas Dūrmuižā, koka biroju ēka "Avoti" Lizumā, "Elvi" tirdzniecības kvartāls Mārupē, tirdzniecības centra "Spice" promenāde un "Gustava biznesa centra" pirmā kārta.
Šajā gadā viens no svarīgākajiem un unikālākajiem projektiem, kur tiks izmantots "Betono mozaika" ražotais bruģis būs Mūkusalas ielas krasta promenāde, ko veiks arhitektūras komanda "BM - projekts".
Šogad "Betono mozaika" prognozē mērenu apgrozījuma un pārdošanas apjoma pieaugumu robežās no 5% līdz 7%, ko plānots sasniegt ar jaunu un jau esošo projektu realizāciju, kā arī eksporta palielināšanu Igaunijas tirgū.
Pašreiz uzņēmums arī gatavo projektu, lai izveidotu saules parku uz esošo rūpnīcu jumtiem, tādējādi samazinot izmaksas par energoresursiem, lai saimniekotu efektīvāk.
"Betono mozaika" 2022.gadā strādāja ar 10,006 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 193 606 eiro zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Betono mozaika" reģistrēts 2013.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 5 015 100 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Lietuvas uzņēmums "Concretus group".
"Betono mozaika" rūpnīcu izveidošanā Rīgā investēti vairāk nekā desmit miljoni eiro. Uzņēmums ražo ainavu veidošanas produktus un piegādā tos lielākajiem būvniecības uzņēmumiem, būvmateriālu veikaliem, maziem bruģēšanas uzņēmumiem un privātiem klientiem. Pašreiz "Betono mozaika" saražo vairāk nekā vienu miljonu kvadrātmetru bruģa gadā.
"Betono mozaika" apgrozījums sasniedz 10,8 miljonus eiro
LETA 29.02.2024
Rīgā notiks 5.tramvaju depo ēkas spāru svētki
LETA 18.02.2025
Rīga, 18.febr., LETA. Šodien plkst.12 notiks Rīgas 5.tramvaju depo ēkas spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".
Rekonstrukcijas laikā depo ēkai Brīvības ielā 191, pie Gaisa tilta, tiek demontētas padomju laikos piebūvētās ko
...
Biržas alternatīvajā tirgū "First North" iekļaus "Mapon" obligācijas
LETA 18.02.2025
Rīga, 18.febr., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" valde nolēmusi no šodienas sākt "Draugiem Group" autoparku pārvaldības risinājumu uzņēmuma "Mapon" obligāciju tirdzniecību biržas alternatīvajā tirgū "First North", teikts biržas paziņojumā.
Biržas "First N
...
Liepājas Reģionālās slimnīcas valdē darbu sāk Platais
LETA 18.02.2025
Rīga, 18.febr., LETA. SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" valdes locekļa amatā stājas Andris Platais, aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.
Platais ir bijis AS "Balticovo" valdes priekšsēdētājs, SIA "Daw Balt
...