Rīga, 27.maijs, LETA. SIA "Kūdras enerģija" pagājušajā gadā strādāja ar 7,617 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 25,6% un bija 2,381 miljons eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka pērn "Kūdras enerģija" veica ieguldījumus kūdras ieguves laukos, kā arī iegādājās jaunu traktoru un kūdras ieguves tehniku. Tāpat uzņēmums 2023.gadā paplašināja un uzlaboja kūdras ieguves laukumu.
"Kūdras enerģijas" vadība informē, ka 2024.gadā uzņēmuma aktuālākais risks ir pret Krieviju un Baltkrieviju ieviestās sankcijas. Sankciju dēļ nav paredzams, kad un vai būs iespējams saņemt atpakaļ aizdevumu saistītajam Krievijas māsasuzņēmumam. Tā debitora parāds uz gada beigām bija 2,7 miljoni eiro, kam izveidoti uzkrājumi 70% apmērā.
Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka kompānija turpinās purvā apgūt jaunus laukus un veikt lauku remontu.
Jau ziņots, ka "Kūdras enerģija" 2022.gadā strādāja ar 7,617 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 44,2% un bija 1,897 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 532 082 eiro. "Kūdras enerģija" īpašnieki vienādās daļās ir Vācijas pilsoņi Henings Francis Štrengs un Kristians Štrengs.
"Kūdras enerģijas" apgrozījums pērn sarucis par 15,7%
LETA 27.05.2024
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...