Rīga, 3.jūn., LETA. Prāmju operatora "Stena Line" Latvijas pārstāvniecība pagājušajā gadā strādāja ar 3,54 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% vairāk nekā 2022.gadā, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 2,6 reizes - līdz 162 910 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Stena Line" ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar jūras pasažieru un kravu pārvadājumiem. Latvijā atbalstu grupas sniegtajiem starptautiskajiem jūras pasažieru un kravu pārvadājumu pakalpojumiem nodrošina SIA "Stena Line", kurai ir struktūrvienības Ventspilī un Liepājā.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn uzņēmums sniedza atbalsta funkciju nodrošināšanas pakalpojumus māteskompānijai. Iepriekš sniegtie papildu pakalpojumi māteskompānijai, nodrošinot ar personālu vienu no "Stena Line" grupas prāmjiem, tika pārtraukti pērn februārī.
Pērn kompānija sāka personāla nodrošināšanas pakalpojumu sniegšanu vadības un finanšu jomā grupas uzņēmumam Latvijā.
Kompānijas vadība norāda, ka šogad saglabājas makroekonomiskie riski saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā un Rietumvalstu sankcijām pret Krieviju. Līdz ar to nav paredzams, kā situācija attīstīsies nākotnē, kā arī pastāv ekonomiskā nenoteiktība.
2024.gadā uzņēmums turpinās aktīvi strādāt, palīdzot grupai noturēt kravu pārvadājumu kapacitāti, kā arī sniegt māteskompānijai nepieciešamos atbalsta pakalpojumus.
"Stena Line" Latvijas pārstāvniecība 2022.gadā strādāja ar 3,325 miljonu eiro apgrozījumu un 63 207 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 2014.gadā, un tā pamatkapitāls ir 100 000 eiro. "Stena Line" pieder Dānijā reģistrētajai AS "Stena Rederi".
Zviedrijas kuģniecības kompānija "Stena Line" nodrošina kravu un pasažieru pārvadājumus Ziemeļeiropā un Vidusjūrā - kopumā 20 prāmju maršrutus. Tostarp kompānija nodrošina arī pārvadājumus maršrutos Ventspils-Nīnashamna (Zviedrija) un Liepāja-Trāveminde (Vācija).
"Stena Line" Latvijas pārstāvniecības apgrozījums pērn palielinājies par 6,5%
LETA 03.06.2024
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...