Rīga, 5.okt., LETA. Latvijas Televīzija (LTV) iepirkumā par krīzes komunikācijas konsultāciju pakalpojumiem uzvarējis SIA "Repute", liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā.
Kā liecina informācija noslēguma ziņojumā, "Repute" piedāvāja stratēģiskā konsultanta vienas stundas likmi 230 eiro, bet projektu direktora vienas stundas likmi 160 eiro.
Kopumā LTV pieteikumus iesniedza vēl divi pretendenti - SIA "PR Kvadrāts" un uzņēmums "Miltton New Nordics".
"PR kvadrāts" piedāvāja stratēģiskā konsultanta, kā arī projektu direktora darba vienas stundas likmi 450 eiro apmērā, bet "Miltton New Nordics" attiecīgi 120 eiro un 100 eiro.
Sākotnēji plānotā līguma summa bija 27 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, bet līguma izpildes termiņš ir līdz šī gada 31.decembrim.
Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Repute" reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums 2023.gadā strādāja ar 833 967 eiro apgrozījumu un 44 810 eiro peļņu. 76% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Ivetai Dzērvei, 15% - Ingai Galkinai, bet 9% - Laimai Tarasovai.
Jau ziņots, ka iepirkums paredz krīzes komunikācijas konsultāciju pakalpojumu sniegšanu, lai nodrošinātu sabiedrisko attiecību speciālista - stratēģiskā konsultanta, kas specializējies krīzes komunikācijā, kā arī projektu direktora palīdzību, kad tā nepieciešama kritiski un tūlītēji steidzamiem uzdevumiem, kas nav paredzami.
Proti, pakalpojuma sniedzējam jānodrošina atbildēšana laikā līdz divām stundām diennakts režīmā - 24 stundas dienā septiņas dienas nedēļā, tai skaitā svētku dienās. Līguma periodā pakalpojums jānodrošina kopā ne vairāk kā 60 stundas.
Krīzes komunikācijas konsultāciju sniegšana pretendentam jānodrošina par mediju nozares jautājumiem.
Kā aģentūru LETA iepriekš informēja LTV pārstāve Anita Jansone, konkrētā pakalpojuma izmantošana paredzēta tikai īpašos izņēmuma gadījumos, kad uzņēmumu var skart iepriekš neparedzētas krīzes. Iepirkuma līgums neparedz LTV pienākumu obligāti izmantot komunikācijas konsultācijas - par to nepieciešamību konkrētā situācijā lems LTV vadība.
Viņa akcentēja, ka krīzes situācijās lēmumu pieņemšanai un rīcības uzsākšanai būtiskas ir pirmās 24 stundas pēc krīzes identificēšanas. Līdz ar to, lai nepieciešamības gadījumā savlaicīgi uzsāktu krīzes komunikācijas īstenošanu, iepirkuma tehniskajā specifikācijā norādīta prasība pakalpojuma sniedzējam atbildēt divu stundu laikā, pauž Jansone.
LTV krīzes komunikācijas konsultāciju pakalpojumus nodrošinās uzņēmums "Repute"
LETA 05.10.2024
Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas par Latvijas nākotnes attīstību
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Šodien Aizputē un Vārmē notiks Valsts kancelejas rīkotās sarunas jeb "Dialoga apļi" sabiedrības viedokļa izzināšanai par valsts nākotnes attīstību līdz 2050.gadam, liecina informācija Ministru kabineta (MK) mājaslapā.
"Dialoga
...
Tiesa turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien plkst.11 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā
...
"Valsts aizsardzības korporācijai" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes
LETA 21.03.2025
Rīga, 21.marts, LETA. Valsts militārās rūpniecības uzņēmumam SIA "Valsts aizsardzības korporācija" līdz 2036.gadam jāizveido vismaz divas jaunas militāro produktu ražotnes, teikts valdības apstiprinātajā aizsardzības industrijas un inovāciju atbalsta
...